Restaurace a pizzerie „U Papeže“

Krátký popis
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vás při znovuotevreni restaurace "U Papeze" pod novým vedením. V současné době probíhá sanitace a instalace nové kuchyně. Děkujeme za trpělivost.
Popis
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vás při znovuotevreni restaurace "U Papeze" pod novým vedením. V současné době probíhá sanitace a instalace nové kuchyně. Děkujeme za trpělivost.
Adresa
Velké náměstí 45
Strakonice
GPS souřadnice
49°15'38.25"N 13°54'3.08"E
Běžná pracovní/otevírací doba:
Zařazeno v těchto kategoriích

Přidejte svůj komentář

Jméno, přezdívka, nebo třeba +++ ;-) :
E-mail (nemusíte vyplňovat):
Přidejte svůj komentář ( nebo cokoliv co máte na srdci )
 úsměv spiklenecké mrknutí řehot hlasitý smích úšklebek neutrální výraz smutek pláč naštvání stydí se brýle
 údiv vyplazuje jazyk cože polibek andílek palec tučně  kurzíva  podtrženě  

Komentáře


Přidáno 7.1.2020 v 17:08
Marcela :
Dobry den kdy bude prosim znovu otevreno ?presne tedy i s rozvozem ?

Přidáno 1.1.2020 v 19:14
Taky Strakoňák:
Ty jsi zase jen další kretén co nezná detaily viď....ty Strakoňáku.....hlasitý smích

Přidáno 1.1.2020 v 19:13
Taky Strakoňák:
Ty jsi zase jen další kretén co nezná detaily viď....ty Strakoňáku.....hlasitý smích

Přidáno 1.1.2020 v 17:39
Strakonak:
Konečně to zavřeli ty dobrá Pizzo,vždyť to byla poslední dobou hrůza

Přidáno 27.11.2019 v 18:23
Pavel Uhlik :
Velice dobrá pizza prijemna a milá obsluha. Doporucuji Pavel úsměv

Přidáno 23.10.2019 v 8:13
Strakonaci:
Velké zhoršení obsluha nepříjemná,pizza připálená,bez chuti,ceny jídel a nápojů předražené,již nikdy více,vyhozený peníze,nedoporučujeme!!!

Přidáno 28.8.2019 v 13:37
Anděl:
Pizzerie “U Papeže” je nyní nejlepší z restaurací ve Strakonicích. Všechna jídla čerstvá a vynikající. Personál rychlý a příjemný. Krásná terasa, všude čisto. Koutek pro malé děti umožní rodičům se v klidu najíst. Jen tak dál, přejeme hodně úspěchu a spokojených hostů.
palecpalecpalec

Přidáno 27.8.2019 v 13:58
Anděl:
Výborný lehký letní oběd. Slušné ceny jídel. Krásné posezení na terase. Příjemná a usměvavá obsluha. Všude čistounko i dokonce voňavé toalety. Děkujeme.

palecpalecpalec

Přidáno 15.9.2017 v 8:11
Libor ST:
Naše pracovní skupina tam chodí už 2 roky denně na obědy a jsme pokaždé absolutně spokojeni jak s obsluhou, tak s výborným a poctivým domácím jídlem. Že má restaurace špatnou dispozici díky tomu že je v historické budově, za to nikdo z kluků co tam lítají v černým i bílým nemůže. Jestli uživateli Petr vadí to, že díky velké návštěvnosti je tam frmol, ať chodí do některé z mnoha poloprázdných restaurací v ST. Pak se na mě ale obraťte, mám známého gastrorentgenologa, pomůže vyřešit nastalé žaludeční problémy......

Přidáno 12.8.2017 v 15:11
Petr:
Byli jsme dnes - sobota 12. srpna. Prisli jsme po 13h. Terasa plna, za nami prisla jeste skupina cyklistu. Kuchyne nestihala, obsluha doplnena o brigadniky, takze na celou restauraci snad v 5, ale jidlo prinesli nadvakrat a na jedno jidlo dokonce zapomneli, takze na trikrat. Byli jsme 4... na jidlo jsme cekali docela dlouho a i kdyz jsem si behem jidla chtel doobjednat dalsi piti, tak uz jsem nedostal sanci, protoze nikdo neprisel. Restaurace trpi na blbou dispozici kuchyne. Znam hlavniho cisnika, je prijemny a profesional. Jidlo bych dal tak 85%. Ale celkove nic moc. Cekali jsme fakt dlouho. Ve Strakonicich jsou lepsi restaurace, sem zajdu jen kdyz chci na terasu a bohuzel mi vzdycky pripomenou, ze to za to nestoji.

Nahoru