Oblastní charita Strakonice děkuje dárcům

PODĚKOVÁNÍ

Oblastní charita Strakonice děkuje všem dárcům, kteří přispěli na konto Tříkrálové sbírky 2013. Děkujeme všem spolupracovníkům, koledníkům a vedoucím skupinek. Zvláštní poděkování pak patří dětskému pěveckému sboru Fere Angeli ZUŠ Strakonice a smíšenému sboru Hlasoň Strakonice pod vedením Marcely Mikové za vystoupení na Tříkrálovém koncertu v kostele u sv. Markéty dne 4. 1. 2013.
Za podporu velice děkujeme Městu Strakonice. Rada města odsouhlasila pro všechny koledníčky hodinu zdarma v rámci STARZ, to znamená na plaveckém či zimním stadiónu. Je to velmi pěkné ocenění pro děti, které jsou ochotné věnovat svůj volný čas pro dobrou věc.
Tříkrálová sbírka 2013 se konala v termínu od 1. do 14. ledna 2013. Rozpečetění 38 kasiček proběhlo na MěÚ Strakonice dne 15. 1. 2013. Celkový výtěžek sbírky byl 116 215 Kč, z toho výtěžek Tříkrálového koncertu činil 14 610 Kč. Vybraná částka byla odeslána na konto Tříkrálové sbírky 2013. Z celkového výnosu bude 35% využito na mezinárodní humanitární pomoc. Podrobnosti najdete na www.trikralovasbirka.cz. Oblastní charita Strakonice poté dostane zpět 65% z výše uvedené částky. Tyto finance budou použity na zakoupení automobilu pro terénní pečovatelskou službu a osobní asistenci Oblastní charity Strakonice.

Olga Medlínová, DiS.

ředitelka Oblastní Charity Strakonice

Autor:
Datum zveřejnění: 6. 2. 2013

Přidejte svůj komentář

Jméno, přezdívka, nebo třeba +++ ;-) :
E-mail (nemusíte vyplňovat):
Přidejte svůj komentář ( nebo cokoliv co máte na srdci )
 úsměv spiklenecké mrknutí řehot hlasitý smích úšklebek neutrální výraz smutek pláč naštvání stydí se brýle
 údiv vyplazuje jazyk cože polibek andílek palec tučně  kurzíva  podtrženě  

Komentáře


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Nahoru