Zapojte se do aktivní ochrany přírody na Strakonicku

Máte kladný vztah k přírodě a rádi byste se zapojili do činností na její ochranu? Chtěli byste se v novém roce podílet na něčem smysluplném v blízkosti vašeho bydliště? Poznáváte rádi lidi s podobným zaměřením? Nejste spokojeni se stavem životního prostředí kolem vás a chtěli byste s tím něco konstruktivně udělat? Sbíráte zkušenosti pro vaše studium nebo zaměstnání v tomto oboru?

Ozvěte se nám, budeme rádi, když nám jakýmkoli způsobem pomůžete realizovat naše plánované činnosti. Členství v organizaci není podmínkou, poraďte se s námi a zapojte se dle vašich možností. Uvítáme rovněž pomoc v ostatních oblastech (možnost propagace v elektronických či tištěných médiích, tvorba webových stránek apod.).

Český svaz ochránců přírody (Základní organizace Strakonice)
Jsme jediná nezisková organizace ve Strakonicích a okolí zabývající se ochranou přírody - konkrétními zásahy v terénu a také osvětovými akcemi pro širokou veřejnost. Pro rok 2016 máme v plánu např.: péči o ptačí budky na území města, přenos obojživelníků přes frekventované cesty, výsadbu stromů, úklidové akce v krajině, mapování živočichů a rostlin, účast ve správních řízeních a mnoho dalšího.

Kontakt: Ing. Jan Juráš, posta@csop-strakonice.net, 721 658 244

Autor:
Datum zveřejnění: 19. 12. 2015

Fotografie a soubory k článku

Kliknutím na fotografii ji zvětšíte

Přidejte svůj komentář

Jméno, přezdívka, nebo třeba +++ ;-) :
E-mail (nemusíte vyplňovat):
Přidejte svůj komentář ( nebo cokoliv co máte na srdci )
 úsměv spiklenecké mrknutí řehot hlasitý smích úšklebek neutrální výraz smutek pláč naštvání stydí se brýle
 údiv vyplazuje jazyk cože polibek andílek palec tučně  kurzíva  podtrženě  

Komentáře


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Nahoru