Tříkrálová sbírka 2016 právě skončila

Na Strakonicku a Blatensku chodilo celkem 84 skupinek koledníčků, kteří Vám přáli štěstí a zdraví do nového roku a psali požehnání svěcenou křídou. Celkem vybrali úžasnou částku 291 148 Kč. Děkujeme všem dobrovolníkům za pomoc při organizaci sbírky a koledování. Děkujeme všem dárcům za jejich příspěvky.

Oblastní charita Strakonice bude moci využít 65% (189 246 Kč) z celkové částky na nákup vozu pro terénní pečovatelskou službu a pro zakoupení průmyslové pračky pro Domov sv. Anny v Sousedovicích.

Poděkování patří též účinkujícím Tříkrálového koncertu ve Strakonicích dne 6. 1. 2016 v kostele u sv. Markéty ve Strakonicích, tedy Dětskému pěveckému sboru Fere Angeli ZUŠ Strakonice, (klavír Jitka Nestřebová) a Pěveckému sboru Gymnázia Strakonice, (klavír Matěj Bárta). Sbory řídila Marcela Miková. Dále účinkujícím Tříkrálového koncertu v Blatné dne 3. 1.2016 v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Blatné, tedy sboru Ukátní Sister Band z Horní Cerekve. Jsme velmi vděčni farnostem ve Strakonicích a v Blatné, že nám uspořádání obou koncertů umožnily.

Všem přeji, aby Vám požehnání od tří králů přineslo štěstí, zdraví a Boží požehnání pro Vás a Vaše blízké.


Autor: Bc. Olga Medlínová, DiS., ředitelka Oblastní charity Strakonice
Datum zveřejnění: 14. 1. 2016

Přidejte svůj komentář

Jméno, přezdívka, nebo třeba +++ ;-) :
E-mail (nemusíte vyplňovat):
Přidejte svůj komentář ( nebo cokoliv co máte na srdci )
 úsměv spiklenecké mrknutí řehot hlasitý smích úšklebek neutrální výraz smutek pláč naštvání stydí se brýle
 údiv vyplazuje jazyk cože polibek andílek palec tučně  kurzíva  podtrženě  

Komentáře


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Nahoru