Vlaďka : Kam se hrabou jiné podniky, za 149,- vše? A ke všemu moc chutné, jen tak dál, moc vám to přeji.
Přidáno 11.3.2026 v 8:18
Pekaři: Bohoušek je třída, rychlé levné výborné.
Přidáno 10.3.2026 v 8:42
Ludimír: supr lidi všichni moc sympaticky
Přidáno 25.2.2026 v 7:58
Petr: teď, od té doby co to převzala Euroškola jako školící středisko, je jídlo luxusní. Servis je též na úrovni luxusního hotelu. A cena celého menu 149,- ? to je radost. Tady je svět ještě v pořádku
Přidáno 24.2.2026 v 8:26
:-):
Přidáno 12.2.2026 v 12:11
Jindra: Tento týden jsme byli 2x na oběd. Polévky mají vynikající a dnešní hovězí líčka na červeném víně lze bez diskuze označit za luxusní (maso jako dortík, silná omáčka a zelenina akorát ). Těšíme se na nabídku příštího týdne.
Přidáno 10.2.2025 v 13:43
Václav : Nevím, jestli jste zaměstnali na psaní jídelních lístků umělou inteligenci nebo dítě 1. stupně, ale ty překlepy nevrhají úplně dobré světlo. Jinak jídlo máte dobré
Přidáno 2.11.2024 v 15:16
Potok: - email Nemohu dohledat na internetu vas jídelní listek
Přidáno 23.9.2024 v 11:33
Skywalker: Dobrý den, velice rád navštěvuji Vaší restauraci, jídlo mě nikdy nezklamalo, stejně jako obsluha a prostředí. Prosím pokračujte v tom!!! Chci Vás poprosit, když to bude aspoň trochu možné uvádět alergeny u hotových jídel. Velice děkuji a přeji hodně spokojených strávníků.
Přidáno 18.10.2022 v 7:50
Strakonák: Férové ceny určitě nemáte,draho máte dost,byl jsem u Vás porce malé jídlo nic moc,nikdy více