ČEZETA restaurace - nový team od 5.10.2022: - email Vážení Strakoňáci, 5.října 2022 jsme znovuotevřeli unikátní Čezeta restauraci s novým teamem, plným nasazením a našimi specialitami za férové ceny. Rádi bychom Vám oznámili, že jsme Čezeta restaurace a najdete nás tak i na sociálních sítích. facebook: @Čezeta restaurace Instagram: @cezeta_restaurace www.cezetarestaurace.cz Za případné sdílení, recenze a hodnocení předemm děkujeme.
Přidáno 16.6.2021 v 12:21
Iva: Dnešní oběd kuřecí paličky, salát coleslaw a toustik jsme si objednali do práce do nemocnice chceme touto cestou poděkovat kuchaři za vynikající jídlo
Přidáno 14.5.2021 v 8:35
Marcela : Špíz s opečenými bramborami byl luxusní, doporučuju
Přidáno 6.5.2021 v 11:16
Marcela: Dnes jsem si obědnala kuskus s grilovanou zeleninou, ano, 5 ks zeleniny tam bylo, ale jinak jen kuskus a kuřecí maso, nutno dochutit.. stejně jako kuřecí prso, tohle se vážně nepovedlo
Přidáno 11.11.2020 v 18:49
vladimír: Dobrý den.Byl jsem u vás 2x ještě před uzávěrou.Pokaždé houpací stoly-oběd poprvé živáňská ok.podruhé řízek okraje 1mm uškvařené střed síla 3mm-hnus i za 1kč.S pozdravem .Vladimír.
Přidáno 23.7.2020 v 11:27
Jana: Velká spokojenost, výborný jídlo i super obsluha.
Přidáno 20.12.2018 v 13:53
Jirina : S jídlem i obsluhou naprostá spokojenost. V poslední době jsem byla několikrát na obědě a vždy jsem si velmi pochutnala, porce velké, menu včetně pití za necelou stovku je super. Mohu jen doporučit!
Přidáno 11.8.2018 v 7:31
Dolejsi: Prvni navsteva- 10.8.2018 - obed z nabizenych piv maji jen nealko UZ NIKDY!!
Přidáno 17.1.2018 v 11:41
Pražák: Kdo máte rádi ohřátou konzervu z Kauflandu, tak se dneska dejte Chilli con carne v kulturáku. Co si o nás vlastně myslí, "pan kuchař " ?
Přidáno 26.1.2015 v 15:03
paja: - email Dobrý den byl jsem již podruhé ve vaši restauraci poprvé jsem byl nadšen jak ochotou tak velikosti jidla ale ted při plese města jsem byl opravdu hodně zklaman a myslim že to neni jen muj --náš pocit,obsluha byla rychlá ochotná ale myslim že za ceny vina kolem 300kč to odpovidá 2až 3* ale za tuto cenu položit láhev na stul aniž by láhev byla u stolu atevřena a nalito na ochutnáni to již bylo pro osluhu nemožné. chápu že je náročné sehnat kvalitni zaměstnance na brigádu. já jsem také před 48 lety chodil na plesy brigadničit do Sokolovny ale nikdy by mě nenapadlo otevirat láhev /25kč/ mimo stul a nedat ochutnat, a to jsem v pohostinstvi nepracoval, u vas jsou pravděpodobně učednici ale toto by již měli znat. věřim že mě odpovite.