Čezeta restaurace (Kulturní dům)

Krátký popis
Restaurace je opět otevřena v režii strakonické Euroškoly
Popis
Provozovatel:
Euroškola Strakonice střední odborná škola s.r.o
Adresa
Mírová 831
386 01 Strakonice
GPS souřadnice
49°15'44.77"N 13°53'51.22"E
Běžná pracovní/otevírací doba:
Pondělí
zavřeno
Úterý
10:30 - 12:30
Středa
10:30 - 12:30
Čtvrtek
10:30 - 12:30
Pátek
zavřeno
Sobota
zavřeno
Neděle
zavřeno
Zařazeno v těchto kategoriích

Fotografie a soubory u firmy

Kliknutím na fotografii ji zvětšíte.

Přidejte svůj komentář

Jméno, přezdívka, nebo třeba +++ ;-) :
E-mail (nemusíte vyplňovat):
Přidejte svůj komentář ( nebo cokoliv co máte na srdci )
 úsměv spiklenecké mrknutí řehot hlasitý smích úšklebek neutrální výraz smutek pláč naštvání stydí se brýle
 údiv vyplazuje jazyk cože polibek andílek palec tučně  kurzíva  podtrženě  

Komentáře


Přidáno 16.10.2022 v 20:58
ČEZETA restaurace - nový team od 5.10.2022: - email
Vážení Strakoňáci, 5.října 2022 jsme znovuotevřeli unikátní Čezeta restauraci s novým teamem, plným nasazením a našimi specialitami za férové ceny. Rádi bychom Vám oznámili, že jsme Čezeta restaurace a najdete nás tak i na sociálních sítích.
facebook: @Čezeta restaurace
Instagram: @cezeta_restaurace
www.cezetarestaurace.cz
Za případné sdílení, recenze a hodnocení předemm děkujeme.
palec

Přidáno 16.6.2021 v 12:21
Iva:
Dnešní oběd kuřecí paličky, salát coleslaw a toustik jsme si objednali do práce do nemocnice chceme touto cestou poděkovat kuchaři za vynikající jídlo

Přidáno 14.5.2021 v 8:35
Marcela :
Špíz s opečenými bramborami byl luxusní, doporučuju

Přidáno 6.5.2021 v 11:16
Marcela:
Dnes jsem si obědnala kuskus s grilovanou zeleninou, ano, 5 ks zeleniny tam bylo, ale jinak jen kuskus a kuřecí maso, nutno dochutit.. stejně jako kuřecí prso, tohle se vážně nepovedlo

Přidáno 11.11.2020 v 18:49
vladimír:
Dobrý den.Byl jsem u vás 2x ještě před uzávěrou.Pokaždé houpací stoly-oběd poprvé živáňská ok.podruhé řízek okraje 1mm uškvařené střed síla 3mm-hnus i za 1kč.S pozdravem .Vladimír.

Přidáno 23.7.2020 v 11:27
Jana:
Velká spokojenost, výborný jídlo i super obsluha.

Přidáno 20.12.2018 v 13:53
Jirina :
S jídlem i obsluhou naprostá spokojenost. V poslední době jsem byla několikrát na obědě a vždy jsem si velmi pochutnala, porce velké, menu včetně pití za necelou stovku je super. Mohu jen doporučit!

Přidáno 11.8.2018 v 7:31
Dolejsi:
Prvni navsteva- 10.8.2018 - obed
z nabizenych piv maji jen nealkohlasitý smích
UZ NIKDY!!

Přidáno 17.1.2018 v 11:41
Pražák:
Kdo máte rádi ohřátou konzervu z Kauflandu, tak se dneska dejte Chilli con carne v kulturáku.
Co si o nás vlastně myslí, "pan kuchař " ?

Přidáno 26.1.2015 v 15:03
paja: - email
Dobrý den byl jsem již podruhé ve vaši restauraci poprvé jsem byl nadšen jak ochotou tak velikosti jidla ale ted při plese města jsem byl opravdu hodně zklaman a myslim že to neni jen muj --náš pocit,obsluha byla rychlá ochotná ale myslim že za ceny vina kolem 300kč to odpovidá 2až 3* ale za tuto cenu položit láhev na stul aniž by láhev byla u stolu atevřena a nalito na ochutnáni to již bylo pro osluhu nemožné. chápu že je náročné sehnat kvalitni zaměstnance na brigádu. já jsem také před 48 lety chodil na plesy brigadničit do Sokolovny ale nikdy by mě nenapadlo otevirat láhev /25kč/ mimo stul a nedat ochutnat, a to jsem v pohostinstvi nepracoval, u vas jsou pravděpodobně učednici ale toto by již měli znat. věřim že mě odpovite.

TOPlist TOPlist Nahoru