OK: V této restauraci klape vše tak, jak má. Obsluha rychlá, jídlo výborné, vždy je z čeho vybrat. Tak ať Vám to v kulturáku vydrží a přeji krásné vánoční svátky.
Přidáno 4.10.2012 v 11:52
:-): Skvělé jídlo za lidové ceny, čisto, příjemno, pěkné porce masa - mohu jen doporučit! Snad se nepokazí, teď strčí do kapsy \"proslavené\" strakonické restaurace.
Přidáno 11.6.2012 v 12:33
*****: Dnes salatek s krutim masem proste vybornej!!!!!!